43. schůze, 65. hlasování, 28. listopadu 2001, 16:51
Návrh novely zákona o pohřebnictví
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 20 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 66 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- Z Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 11)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 7)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 210 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 200 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 11 | 9 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 10 | 9 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 10 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 15 | 7 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 10 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 21 | 12 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 20 | 10 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 103 | 66 | 11 | 0 |