43. schůze, 219. hlasování, 6. prosince 2001, 15:47
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 87 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 10)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- Z František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 13)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 3 | 4 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 5 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 3 | 2 | 10 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 4 | 7 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 15 | 4 | 6 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 87 | 20 | 33 | 60 | 0 |