43. schůze, 338. hlasování, 13. prosince 2001, 13:44
Vl. návrh zák. o volbách do Parlamentu ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 43 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 111 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14)
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- Z František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 12)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 22)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- Z František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 23)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 1 | 2 | 14 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 1 | 4 | 13 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 1 | 0 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 3 | 4 | 10 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 4 | 5 | 12 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 4 | 1 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 7 | 3 | 22 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 3 | 3 | 23 | 0 |
Celkem | 200 | 43 | 24 | 22 | 111 | 0 |