46. schůze, 77. hlasování, 31. ledna 2002, 10:54
Vládní návrh ústavního zákona o referendu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 52 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 8)
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 3)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 7)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 190 Nepřihlášen: 11)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 220 Nepřihlášen: 7)
- A Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 8 | 8 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 12 | 3 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 10 | 7 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 10 | 6 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 19 | 11 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 22 | 7 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 96 | 49 | 3 | 0 |