46. schůze, 95. hlasování, 31. ledna 2002, 15:21
Návrh zákona o družstvu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 88 | Je třeba: 45
A Ano: 60 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 112 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 14)
- A Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 21Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 19)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 2 | 14 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 1 | 14 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 1 | 16 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 0 | 16 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 4 | 21 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 3 | 19 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 60 | 12 | 112 | 16 | 0 |