46. schůze, 96. hlasování, 31. ledna 2002, 15:55
N. zák. o majetku ČR a jejím vystupování v práv.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 102 | Je třeba: 52
A Ano: 42 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 98 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 9)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 6)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 16)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- 0 Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 12)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 21)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 5 | 12 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 8 | 9 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 4 | 6 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 4 | 16 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 6 | 12 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 7 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 12 | 21 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 12 | 18 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 58 | 98 | 2 | 0 |