46. schůze, 239. hlasování, 6. února 2002, 16:32
Řešení situace v letecké záchranné službě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 30 | N Ne: 115 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 7)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 5)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- 0 Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 1)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 220 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 230 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 12 | 7 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 10 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 7 | 5 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 12 | 7 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 17 | 4 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 12 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 22 | 8 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 23 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 115 | 42 | 13 | 0 |