46. schůze, 258. hlasování, 7. února 2002, 10:17
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 59 | Je třeba: 30
A Ano: 2 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 141 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 7)
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (0 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- Z Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 5)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 30Z Zdržel se: 9)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 12)
- Z Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 0 | 15 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 1 | 18 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 0 | 17 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 0 | 19 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 0 | 1 | 8 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 0 | 1 | 30 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 0 | 1 | 25 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 2 | 4 | 141 | 53 | 0 |