46. schůze, 261. hlasování, 7. února 2002, 11:07
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 77 | Je třeba: 39
A Ano: 44 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 123 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 12)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Petr Koháček
- A Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 11)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 14)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 16)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 26Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 3 | 12 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 3 | 14 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 1 | 11 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 4 | 14 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 3 | 16 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 4 | 26 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 6 | 20 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 25 | 123 | 8 | 0 |