46. schůze, 414. hlasování, 8. února 2002, 14:30
Návrh zákona o daních z příjmů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 95 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 11)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 40 Nepřihlášen: 19)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 3 | 8 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 3 | 10 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 11 | 3 | 11 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 4 | 19 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 3 | 13 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 23 | 74 | 8 | 0 |