46. schůze, 426. hlasování, 8. února 2002, 15:57
Návrh zákona o geologických pracích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 71 | Je třeba: 36
A Ano: 39 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 129 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 16)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 12)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- 0 Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 16)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 9)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 26Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 31)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 3 | 16 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 4 | 12 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 2 | 14 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 4 | 16 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 2 | 9 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 6 | 26 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 3 | 31 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 39 | 28 | 129 | 4 | 0 |