46. schůze, 507. hlasování, 13. února 2002, 15:42
Vládní návrh zákona o omezení plateb v hotovosti
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 59 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 79 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 15)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 2 | 7 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 2 | 4 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 2 | 2 | 9 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 0 | 7 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 0 | 6 | 11 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 1 | 0 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 9 | 8 | 15 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 7 | 5 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 23 | 39 | 79 | 0 |