47. schůze, 97. hlasování, 14. března 2002, 11:10
Návrh novely zákona o vynálezech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 85 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 6)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- N Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 7)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 110 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 140 Nepřihlášen: 8)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 7 | 4 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 4 | 8 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 7 | 6 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 10 | 4 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 11 | 11 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 16 | 14 | 8 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 66 | 45 | 4 | 0 |