47. schůze, 125. hlasování, 15. března 2002, 11:06
Senátní novela zákona o majetku České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 49 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 82 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- N Martin Starec
- 0 František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- 0 Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 3 | 12 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 6 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 4 | 13 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 6 | 11 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 6 | 9 | 18 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 7 | 9 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 43 | 82 | 26 | 0 |