47. schůze, 129. hlasování, 15. března 2002, 11:37
Návrh novely Ústavy České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 82 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 55 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 9)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 5 | 10 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 4 | 9 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 3 | 7 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 3 | 7 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 10 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 12 | 10 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 8 | 8 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 39 | 55 | 24 | 0 |