47. schůze, 131. hlasování, 15. března 2002, 11:43
Návrh novely Ústavy České republiky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 37 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 58 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 10)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 210 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 9 | 10 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 4 | 8 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 8 | 3 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 8 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 21 | 10 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 11 | 10 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 78 | 58 | 27 | 0 |