47. schůze, 132. hlasování, 15. března 2002, 11:44
Návrh novely Ústavy České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 81 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 54 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 10)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 5 | 10 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 6 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 5 | 8 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 5 | 6 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 16 | 10 | 10 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 15 | 9 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 55 | 54 | 10 | 0 |