47. schůze, 139. hlasování, 15. března 2002, 12:33
Vládní návrh novely branného zákona
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 73 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 100 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- 0 Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 3 | 13 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 0 | 16 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 1 | 19 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 1 | 19 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 8 | 100 | 19 | 0 |