47. schůze, 140. hlasování, 15. března 2002, 12:43
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 46 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 93 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- 0 Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- Z Martin Starec
- Z František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 11)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 9)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 1 | 13 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 1 | 10 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 1 | 6 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 0 | 9 | 8 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 1 | 13 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 2 | 6 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 1 | 18 | 11 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 2 | 18 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 46 | 9 | 93 | 52 | 0 |