47. schůze, 253. hlasování, 20. března 2002, 12:26
Vládní návrh zákona o hornické činnosti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 105 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 43 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- Z Vladimír Mlynář
- 0 Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 1 | 7 | 4 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 2 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 25 | 2 | 4 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 22 | 2 | 6 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 105 | 10 | 43 | 42 | 0 |