47. schůze, 288. hlasování, 21. března 2002, 09:37
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 82 | Je třeba: 42
A Ano: 20 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 118 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 10)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 14)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 17)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- 0 Radim Chytka
- Z Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 2 | 18 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 6 | 14 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 4 | 10 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 7 | 14 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 4 | 17 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 5 | 6 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 8 | 22 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 12 | 17 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 48 | 118 | 14 | 0 |