47. schůze, 490. hlasování, 26. března 2002, 17:03
Vládní návrh zákona o pobytu cizinců na území ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 44 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 42 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 11)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- N Martin Starec
- A František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 230 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 240 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 10 | 8 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 11 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 7 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 14 | 5 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 23 | 6 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 24 | 5 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 105 | 42 | 9 | 0 |