47. schůze, 675. hlasování, 27. března 2002, 15:50
Vl. z. o přechodu věcí, práv a závazků ČR na kra
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 78 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- Z Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- Z Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 8 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 9 | 3 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 7 | 7 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 7 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 17 | 11 | 9 | 3 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 11 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 63 | 38 | 21 | 0 |