47. schůze, 699. hlasování, 9. dubna 2002, 11:18
Náv. zastup. Prahy na novelu zák. o odpadech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 112 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- Z Karel Černý
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 18 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 20 | 12 | 1 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 20 | 10 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 112 | 38 | 22 | 28 | 0 |