47. schůze, 871. hlasování, 9. dubna 2002, 17:05
Vl. zák. v souvislosti s přijetím správního řádu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 131 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Alena Svobodová
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 1 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 17 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 30 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 24 | 4 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 131 | 10 | 27 | 32 | 0 |