49. schůze, 193. hlasování, 2. května 2002, 16:08
Vládní návrh transplantační zákona
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 29 | N Ne: 123 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Jaroslav Perger
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N Pavel Plánička
- N Martin Starec
- N František Španbauer
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- Z František Brožík
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 290 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Vladimír Cisár
- N Karel Černý
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 270 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Marek Benda
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 14 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 10 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 13 | 4 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 15 | 2 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 29 | 3 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 27 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 123 | 19 | 29 | 0 |