49. schůze, 246. hlasování, 3. května 2002, 09:53
Vládní návrh zákona o biologických a toxinových
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 135 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 46 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 31N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 13 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 24 | 2 | 12 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 31 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 135 | 9 | 46 | 10 | 0 |