49. schůze, 253. hlasování, 3. května 2002, 10:23
návrhy vyznamenání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 85 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 94 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 14)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaroslav Perger
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Pavel Plánička
- A Martin Starec
- A František Španbauer
- 0 Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- 0 Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 220 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- 0 Vladimír Cisár
- A Karel Černý
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- 0 Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 František Chobot
- 0 Radim Chytka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 0 | 10 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 0 | 14 | 0 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 0 | 12 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 9 | 0 | 14 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 0 | 16 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 0 | 16 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 0 | 94 | 21 | 0 |