7. schůze, 71. hlasování, 30. listopadu 2006, 11:55
Inf.o přelet.a průjezdech ozbroj.sil v 2.čtv.06
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 105 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- M František Vnouček
- N Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- N Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 3 | 5 | 1 | 1 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 16 | 1 | 6 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 7 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 105 | 14 | 55 | 22 | 4 |