7. schůze, 85. hlasování, 1. prosince 2006, 10:35
Novela z. o vzdělávání - školský zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 32 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- M František Vnouček
- N Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- 0 František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- M Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- M Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 12 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 12 | 2 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 9 | 7 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 10 | 6 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 32 | 91 | 39 | 30 | 8 |