7. schůze, 467. hlasování, 13. prosince 2006, 15:34
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 31 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 86 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- M František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- A Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- A Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- M Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N David Kafka
- Z Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- N František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 8 | 1 | 11 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 4 | 2 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 7 | 2 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 7 | 3 | 11 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 6 | 1 | 13 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 61 | 14 | 86 | 8 |