7. schůze, 488. hlasování, 13. prosince 2006, 15:47
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 29 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 74 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- M František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- M Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- N František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 10 | 1 | 8 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 4 | 2 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 14 | 2 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 10 | 2 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 9 | 0 | 9 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 78 | 11 | 74 | 8 |