7. schůze, 489. hlasování, 13. prosince 2006, 15:47
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 90 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- M František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- N Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- M Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 3 | 1 | 11 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 4 | 1 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 5 | 2 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 1 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 9 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 27 | 11 | 64 | 8 |