7. schůze, 499. hlasování, 13. prosince 2006, 15:54
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 182 | Je třeba: 92
A Ano: 20 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N David Kafka
- Z Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 7Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 5 | 2 | 13 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 8 | 2 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 14 | 3 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 1 | 13 | 2 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 7 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 91 | 18 | 71 | 0 |