7. schůze, 532. hlasování, 13. prosince 2006, 16:41
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 11 | N Ne: 108 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- M František Vnouček
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- N Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- A Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- M Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- A Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- N František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 12 | 2 | 8 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 7 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 8 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 12 | 1 | 9 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 12 | 4 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 11 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 11 | 108 | 14 | 59 | 8 |