7. schůze, 545. hlasování, 13. prosince 2006, 16:48
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2007
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 115 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- M František Vnouček
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- M Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- M Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- N Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 2 | 2 | 8 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 1 | 4 | 9 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 1 | 2 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 115 | 16 | 14 | 47 | 8 |