13. schůze, 40. hlasování, 13. března 2007, 17:53
Novela zákona o péči o zdraví lidu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 74 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Babor
- Z Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- N Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- 0 Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- 0 Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 7 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 5 | 5 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 6 | 3 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 6 | 7 | 8 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 40 | 47 | 39 | 0 |