14. schůze, 146. hlasování, 2. května 2007, 15:43
Novela z. o ochraně ovzduší - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 14 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 157 |
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 8)
- Z Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 19)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 10)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- N Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- N Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- N Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 22)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 21)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- Z Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 2 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 3 | 16 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 1 | 2 | 19 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 0 | 10 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 0 | 1 | 22 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 |
Středočeský | 23 | 0 | 0 | 2 | 21 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 1 | 12 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 14 | 8 | 21 | 157 | 0 |