22. schůze, 56. hlasování, 18. října 2007, 10:10
Odpověď na písemné interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 56 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 82 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- M Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 16M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Kateřina Jacques
- 0 Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- A David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- M Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- M Libor Ježek
- M Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- M Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 11M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- 0 Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- N František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 7 | 4 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 3 | 16 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 6 | 8 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 6 | 11 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 6 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 56 | 42 | 82 | 5 | 15 |