22. schůze, 213. hlasování, 30. října 2007, 14:48
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 75 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 75 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- M Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- M Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- A František Laudát
- M Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- A Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- M Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- M Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- M Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- M Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- M Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 1 | 3 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 2 | 7 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 4 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 0 | 3 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 4 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 75 | 2 | 25 | 75 | 23 |