22. schůze, 389. hlasování, 31. října 2007, 16:09
Zákoník práce
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 28 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- N František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- 0 Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- Z František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 9 | 8 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 6 | 8 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 12 | 9 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Středočeský | 23 | 2 | 9 | 7 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 73 | 56 | 43 | 0 |