23. schůze, 83. hlasování, 29. listopadu 2007, 10:41
Odpověď na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 59 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- M Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- 0 Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- A Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- N František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 8 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 6 | 6 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 5 | 8 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 6 | 9 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 46 | 60 | 31 | 4 |