23. schůze, 208. hlasování, 5. prosince 2007, 17:46
Vl.n. zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2008
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 192 | Je třeba: 97
A Ano: 86 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 1 | Z Zdržel se: 87 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 2 | 16 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 1 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 86 | 19 | 7 | 87 | 1 |