27. schůze, 58. hlasování, 30. ledna 2008, 11:52
Novela z. o elektronických komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 91 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- M Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- M Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 David Kafka
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- N František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 1 | 5 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 3 | 8 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 1 | 13 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 9 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 14 | 65 | 24 | 6 |