27. schůze, 132. hlasování, 5. února 2008, 15:32
Sml.mezi ČR a Novým Zélandem o zam.dvoj.zdanění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 93 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- Z Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- M František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- 0 Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- M Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 1 | 5 | 6 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 5 | 11 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 1 | 4 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 1 | 4 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 93 | 5 | 33 | 63 | 6 |