27. schůze, 237. hlasování, 13. února 2008, 10:49
Vl.n.z.o předcház.ekolog.újmě a o její nápravě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 55 | N Ne: 84 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- A Jan Babor
- N Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- M Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- M Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- M Michal Pohanka
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 9 | 3 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 2 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 16 | 3 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 9 | 2 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 1 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 55 | 84 | 15 | 40 | 6 |