28. schůze, 31. hlasování, 11. března 2008, 16:50
Novela z. o vnitrozemské plavbě - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 62 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- M Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- M Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 František Bublan
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- Z Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- M David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 6 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 10 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 62 | 24 | 10 |