28. schůze, 58. hlasování, 13. března 2008, 15:29
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 37 | Je třeba: 19
A Ano: 7 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 163 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- 0 Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- 0 Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- 0 Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- 0 Karel Šidlo
- 0 Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 23Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 8)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- 0 Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- 0 Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- 0 Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- Z Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 0 | 18 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 0 | 23 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 0 | 17 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 1 | 20 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 1 | 163 | 29 | 0 |