28. schůze, 127. hlasování, 19. března 2008, 11:49
Novela o oznávání odb. kvalifikace - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 51 | N Ne: 84 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- M Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- N Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- N František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- M Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- M Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- N Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- N Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 9 | 3 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 15 | 5 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 7 | 5 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 9 | 2 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 84 | 27 | 29 | 9 |