28. schůze, 163. hlasování, 19. března 2008, 15:06
Vl.n.z.o rovném zacházení a ochr.před diskrimin
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 1 | N Ne: 143 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- M Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- N Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Babor
- M Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 19Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- N Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- N Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 200 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- M Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- M Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- N František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- Z Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- N Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- 0 Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 15 | 3 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 9 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 10 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 19 | 0 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 20 | 2 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 13 | 5 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 2 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 1 | 143 | 19 | 28 | 9 |